פנטזיות מיניות של נשים

לפני כמה שנים סיפרה לי חברה על הפנטזיה המינית שבאמצעותה היא בדרך כלל גומרת כשהיא מאוננת. זה התחיל אי שם כשהבחור שהיא פינטזה עליו דפק בדלת, המשיך בריקוד סוער שהם רקדו בסלון, התגבר לליטוף שהוא מלטף את הירך שלה והגיע עד לשלב בו הם  הודפים זה את זו לחדר השינה ומניפים זה את זו בשלל תנוחות.

 

זה הדהים אותי, האם לרוב הנשים סבלנות לפנטז כל כך הרבה? ועוד בכזה פירוט?! מרגע תחילת הפנטזיה ועד שהיא נגמרת עוברות איזה 20-30 דקות… כמה זמן אפשר לאונן?! ליד פנטזיית הגורמה שחברתי גוללה בפני נראו הפנטזיות המיניות שלי כמו לחם שחור אחיד משלשום, מרוח במרגרינה פרווה.

 

אז החלטתי לתחקר חברה חברה ושאלתי אותן בשאלות נוקבות אודות הפנטזיות המיניות שלהן ואחר כך שקעתי בדיכאון מבוסס. הן פ-י-נ-ט-ז-ו ובגדול, סיפורים שלמים שכללו זרים, שכנים, בני זוג, בוסים, אקסים, אחים של חברות, קטינים וקשישים הן פינטזו על סצנות סקסיות שהתרחשו במיטה, במכונית, באולם קולנוע, ביער, בארמונות ובמערות, הן צרפו לפנטזיות שלהן נשים וגברים בצמדים, שלשות, רביעיות ומעלה, גם המרובעות שבהן האוחזות במקצועות מרובעים להחריד גילו עולם דימיון מוצלח בהרבה משלי.

 

ואז פגשתי את הספרים של ננסי פריידיי: "הגן הנעלם" (1992), אלפא זמורה ביתן, שיצא בארה"ב בשנת 1973 ו"נשים מעל" (1993), שיצא בארה"ב בשנת 1991, ספרית מעריב. הראשון אזל אבל עם קצת מאמץ תוכלו להשיג אותו בחנויות יד שניה ואת השני ניתן לקנות בחנויות הספרים האינטרנטיות.

ננסי פריידיי, פרסמה לראשונה בשנות השבעים מודעה, וביקשה מנשים שיכתבו לה מכתב ובו יספרו לה על הפנטזיות המיניות שלהן. הספר "הגן הנעלם" מכיל את הפנטזיות שנשים נשלחו אליה בשנות השבעים וגם קובץ של פנטזיות שגברים שלחו. אחרי 20 שנה עשתה שוב את אותו הדבר והספר "נשים מעל" מכיל את הפנטזיות המיניות (של נשים בלבד) שנשלחו אליה בשנים הללו.

 

אז הנה כמה מהן, ממש על קצה המזלג, רק כדי שתוכלו לטעום, ולכל מי שרוצים לשדרג את עולם הפנטזיות שלהם, מומלץ לקנות ולקרוא לעומק:

(כל הציטוטים מתוך "נשים מעל". הספר "הגן הנעלם" הושאל לחברה ויושאל שוב ושוב לכל מי שתבקש – הטקסטים מקוצרים ואני מקווה שלא עשיתי להם עוול)

 

לולן (ע"מ 141 – רווקה בת 20)

"אני נהיית אשת-קריירה מצליחה. אני עובדת מתשע עד חמש אחר-הצהריים, יש לי מכונית ספורט ובית יפה באזור לא כל-כך מאוכלס. ידידותי ובני משפחתי מתפלאים על שאינני מרבה לבלות, הם חושבים שאני עובדת קשה כל-כך עד שאני באה הביתה ומיד מתעלפת. להיפך! הם אינם יודעים שאני מעסיקה חמישה-עשר משרתים. כמה מהם בלונדינים, כמה כהי-שיער, כמה איטלקים ושני משרתים שחורים. (…) לכולם גוף נהדר והם מצויידים היטב. המשרתים שלי לובשים עניבה שחורה בלבד. כולם מחכים בכליון עיניים שאשוב הביתה מהעבודה. (…) כאשר ארוחת הערב מוכנה, הנבחר הראשון שלי לוקח אותי ומושיב אותי ליד השולחן (…) לפעמים אני פוקדת עליו לשכב על השולחן ואוכלת את הארוחה מגופו (…) לפעמים אני רק מתגרה בו (…) והוא נעשה מתוסכל כל כך, עד שהוא משליך הכל מהשולחן בתנופת זרוע ומניח אותי עליו, ודופק אותי בכוח כזה עד שכל מי שנמצא בבית מפסיק את עבודתו כדי לשמוע כמה חזקות ורמות צעקותי הלילה".

 

בליית (ע"מ 418 – נשואה בת 39)

"לעיתים קרובות אני מפנטזת שאני משכירה את חדר השינה הנוסף שבביתי לגבר צעיר, בן תשע-עשרה עד עשרים ושלוש. חדרו צמוד לארון הקיר שבחדר השינה שלי, והתקנתי מראה חד-כיוונית בין שני החדרים כך שאוכל לצפות בו בחדרו מבלי שיידע. (…) אני מתבוננת בו מבעד למראה ורואה איך הוא מאונן כשהוא מסתכל בתמונות פורנוגרפיות. (…) בוקר אחד הוא עובר במסדרון ומסתכל לתוך חדרי. (…) אני מעמידה פנים ישנה ועד מהרה שומעת את הרוכסן שלו נפתח. אני שומעת את ידו מחככת את הפין שלו. (…) אני מתגרה מאוד ופוקחת את עיניי כדי להתבונן בו, אני מתחילה לשחק בדגדגן שלי (…) אני צורחת כשאני גומרת, ומתעוותת על המיטה. הדבר גורם גם לו להגיע לשיא, והוא פולט זרע על כף ידו".

 

סנדי (ע"מ 226 – רווקה בת 21)

"אישה יפה ואקזוטית ניגשת אליי ושואלת אם אני רוצה לרקוד. (…) אנחנו מתחילות בריקוד איטי וחושני. גופותינו מתקרבים זה לזה לאט עד שאני מוצפת לגמרי בריחה. (…) הריקוד נמשך ואני מחליקה את ידי הימנית אל מפשעתה ומשחקת בשסע הקדמי של החצאית לה. היא פולטת גניחה גרונית כאשר ידי מסיטה לצדדים את מסך האריג ואצבעותיי מתחילות ללטף ברכות את גבעת הערווה שלה. ואז אני מניחה לאצבעי האמצעית לרדת מהגבעה אל החריץ שלה. (…) כאשר אצבעי טובעת ברטיבותה, אינני יכולה עוד להתכחש לריגוש שלי, ואני חשה זרמים עוברים שוב ושוב בכוס שלי".

מודעות פרסומת
פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • מושיק  ביום דצמבר 6, 2004 בשעה 11:58 pm

  האם את חושבת שהאקסיביציוניזם הילדותי הזה מתאים לרמה של 'רשימות'? לי זה מזכיר את הילדים בכתה ג' שהשוויצו בכמות המלים הגסות שהם ידעו להגיד. לכל דבר יש מקום ולמרות שזכותך המלאה לפרסם באתרך מה שברצונך, זכותי לומר לך שזה חסר כל טעם לחשוף את ערוותך, תרתי משמע, ברשות הרבים.
  ודרך אגב, בחברה הפלסטינית, עליה את מגינה בשצף קצף בפוסטים האחרים שלך, פירסום כזה מפי אשה היה עולה לה מן הסתם בחייה. לתשומת לבך.

 • שלומית הברון  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 12:07 am

  חן חן מושיק.
  ולגבי הערתך על החברה הפלסטינית, גם בה, כמו בכל מקום יש התעוררות פמיניסטית ותנועות פמיניסטיות. אני מניחה שלא בכל החברה הפלסטינית היו סוקלים אישה על שכתבה משהו על פנטזיות מיניות, מה שכן, ברור שגם בישראל הנאורה שלנו, יש שהיו רוצים לסקול אותי על שאני מעיזה לכתוב על פנטזיות מיניות…

 • מושיק  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 12:21 am

  ההבדל בין 'היו סוקלים' לבין 'היו רוצים לסקול' הוא הבדל קטן אבל משמעותי. זה בדיוק ההבדל בין הפנטזיות של לולן והביצוע שלה בפועל.
  אם תמצאי אתר פלסטיני אחד ויחיד, הפועל ברש"פ, בו כותבת אשה בשמה הגלוי מה שאת כתבת, אני מזמין אותך לארוחת ערב במסעדה (כתבת שאת אוהבת לאכול בחוץ) על חשבוני.
  וברצינות, ממש לא בקנטרנות, אני ממליץ לך לקרוא את הספר החדש של שרנסקי (ראי פוסט אחרון שלי) על הדמוקרטיה. חברה דמוקרטית נמדדת בכוחו של היחיד לומר את דעתו, גם הבלתי פופולרית בעליל, בכיכר העיר, מבלי שיאונה לו כל רע. ביום שתהיה הפגנה במרכז שכם שבה ישאו שלטים שיקראו לוותר על זכות השיבה ולהותיר את ההתנחלויות במקומן למען שלום ובטחון לפלסטינים, והאנשים שיעשו זאת, ולו גם יהיו מיעוט מבוטל, ישארו בחיים, נדע שהדמוקרטיה הגיעה לפלסטינים. עד אז, הם חברה של פחד, ועם חברה כזו לא נוכל לעולם לעשות שלום.

 • עופר  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 12:39 am

  האם מלבד הנזיפה המוסרנית אין לך שום דבר בעל משמעות להגיד על הנושא? האם אין שום ערך במחשבה על ובעיסוק בפנטזיות, במיניות, ואין שום דבר להגיד על כך מלבד טרוניה על עצם הכתיבה והפנייה לחברה הפלסטינית, שבה אתה מתעסק באובססיביות כזו?
  והרי אתה בעצמך הוא זה שהפגנת חוסר סובלנות בתגובתך. אם קראת את הפוסטים הקודמים של שלומית, ונראה שכן, הרי אתה יודע שיש בכתיבה שלה הרבה תוכן. אז מדוע לא להתייחס לזה אלא להעלות נושא שאינו קשור בעליל?

 • Jill  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 1:01 am

  די, מושיק, תפסיק להיות כזה כבד. עד ששלומית חוזרת לכאן יוצאת לי הנשמה, ועוד עם כזה פוסט!
  שלומית, אני חייבת רק לציין שלמיטב ידיעתי, גם לגברים יש פנטזיות מפורטות מאד, מאד, עד הפרט האחרון.זה לא ייחודי לנשים. מה שבאמת מעורר מחשבה בציטוטים שהבאת הוא עד כמה הם יכלו להיות באותה מידה ציטוטים של פנטזיות גבריות.
  ושיהיה לכולנו לבריאות. גם למושיק.

 • מושיק  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 1:45 am

  אין לי משהו 'בעל משמעות' להגיד על חדירות מכל הכיוונים? הרי זה הופך אותי לפרימיטיב מושלם. ואני דווקא חשבתי שהקישור המולטי-דיסציפלינארי ביו הפוסטים השונים של שלומית יקבל תשואות. כמה תמים! כמה עצוב! אני לפחות מעודד מכך ששלומית עצמה טרם הגיבה. היא כנראה כבר שקועה עמוק בספר של נתן… קריאה נעימה.

 • עופר  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 6:09 am

  אלא אתה בעצמך. חבל שאתה חש צורך להרגיש שמתקיפים אותך כל הזמן, אפילו כשזה לא המצב. התכוונתי לומר שאם אין לך משהו בעל ערך להגיד, עדיף שלא תגיד אותו. זה משקף רק אותך באור לא מחמיא.
  הספר של פריידיי, אגב, נחשב לפורץ דרך בתחום. אולי כדאי שתעלעל קצת? יתכן שתחכים. אחרי שתגמור לקרוא את נתן, כמובן…

 • עופר  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 8:01 am

  מהתגובה הקודמת שלי: זה התחיל ב"אף אחד לא חושב שאתה פרימיטיב

 • שיר  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 8:10 am

  מדהים שמדובר על פנטזיות מיניות של נשים וכל המגיבים פה גברים.

 • חנן כהן  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 8:17 am

  http://www.nancyfriday.com/my_books/men/sources/men_frm.html

 • יאן  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 10:43 am

  אז למה רק שלוש?
  באמת מעניין הנושא הזה. כמה אנשים ונשים מפנטזים משהו מטושטש וענייני (לחם שחור אחיד, כלשונך) וכמה רוקמים סיפור שלם ומורכב, שהמעשה המיני עצמו לעתים די שולי בו.

 • ליעד הגבר  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 11:32 am

  כנצר גאה למשפחת מגדלי עופות עלי למחות על העוול שעושה אותה "שלומית" לכאורה, בהטילה כתם על ענף שלם של בעלי מקצוע ישרים והגונים, וזאת בהסתמך על עדות בודדת של לולן אנונימי, שהזיותיו הנלוזות אינן מייצגות בשום אופן את הנורמות המוסריות הגבוהות בהן אוחזים שאר עמיתיו.

 • סוטה מין  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 12:46 pm

  אתם חושבים שזה מעיד שאני נקרופיל?

 • ד"ר רות  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 3:09 pm

  אם כי לא נקרופיל אלא שוגל בהמות

 • שלומית הברון  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 3:22 pm

  לכבוד הוא לי סוטה מין וד"ר רות היקרה.

  בברכת: מו מו מו, קוקוריקו והב הב, שלומית.

 • נינה  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 3:30 pm

  נהדר שלומית ! פנטזיות נשיות- נושא נהדר וחשוב. אין כמו פנטזיות להוסיף , לתבל , לגוון , וגם להתאמן..ובכלל בעזרת הדמיון השמיים הם הגבול. אז מנסיוני אציין כי נכון הפתגם "עם הגיל בא התרגיל" ודווקא בשנים האחרונות אני משתמשת יותר ב"טכניקת הדמיון " .יש לציין כי פנטזיה משותפת הכוללת את בן הזוג – היא פשוט נהדרת ואז השמחה רבה ! אנחנו פשוט פינטזנו ביחד על בילוי לילי משותף , פאב אפלולי , מוסיקת רקע , האלכוהול זורם בגוף , אני לבושה שמלה שחורה סקסית ארוכה חושפת מחשוף נדיב,לרגלי נעלי עקב גבוהות ודקיקות וחוץ מירכוני רשת שחורים אין מתחת לשמלה כלום .. וכך במהלך הערב אני צדה לי גבר בפאב ומפתה אותו להצטרך אלינו לבילוי לילי סוער בחדרנו בבית המלון.. . ואכן באחת מנסיעותינו המשותפות יצאנו לבדוק את גבולות הפנטזיה .. ביצענו את "החלק הראשון" כמסופר ,"החלק השני" לא מומש באותו הערב ..
  אבל המתח המיני בינינו היה בשיאו, והסקס…אח הסקס.. באותו הלילה אפילו השמים לא היו הגבול.

 • אורן  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 4:58 pm

  של נשים וישר באתי לבדוק. אז גם לי אין משהו חכם להגיד חוץ מזה ששרדתי בקושי את השעמום של הפנטזיה הראשונה ועברתי בשעשוע לתגובות.

  בואו נודה, בפוסט הזה אין "דיון" על המיניות הנשית והאופן בה היא נתפסת אסורה או מותרת בחברה אלא כמה ציטוטים (לפחות הראשון שבהם משעמם, לדעתי) שלא עוררו שום דיון עד שבא מושיק והזכיר את הפלסטינים.

  והפנטזיה הנשית והלגיטימיות שלה הם לא חידוש של פריידיי משנות השבעים אלא של ד.ה. לורנס (גבר אמנם) כמה עשרות שנים קודם.

 • גרי אפשטיין  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 6:16 pm

  מה קורה נשמה?
  תשמעי אני חייב לומר לך שהפנתזיות היו מה זה משעממות, זה מה שאתם חושבות? ממש בושה.
  אצלי לדוגמא בפנתזיות יש עכברים קנטים ומיניים, חתיכות של בשר אדום ומתכות מבריקות.
  לפעמים אני מפנתז על 72 בתולות שמורחות את עצמן בחילבה ומשחקות טניס שולחן ורק אתמול הייתה לי אחת שכללה שלושה מסכי מחשב, עפרון מחודד מאוד וכדור פלאפל מפלצתי.

 • אשכיהו פינקופץ  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 6:26 pm

  כשנועצים לך ברקטום את עושה מו מו מו או הב הב?

 • שלומית הברון  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 7:06 pm

  אחרי שתעבור בהצלחה את השתלת המוח המתוכננת לך בימים הקרובים, (מזל טוב!) אני מבטיחה שאספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על רקטומים וחיות.

 • שלומית הברון  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 7:11 pm

  לאמיתו של דבר לא חלפה בדעתי המחשבה שאני צריכה לכתוב על לגיטימיות של פנטזיות מיניות של נשים, לדעתי ולהרגשתי ברור שמותר לדבר וברור שהן לגיטימיות.

  הספרים של פריידיי לא ידועים ומהסקר המהיר שביצעתי, כמעט כל אישה "מוצאת את עצמה" בתוך אחד מהספרים, נהנית מהם ולומדת משהו. כחובבת ספרות אירוטית, חשבתי שכדאי לאזכר אותם.

 • גדי  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 8:14 pm

  לו אותו משרת הטוחן ברמה ובחדווה מתוך תסכול היה כותב את הפנטזיה שלו על הסיטואציה הזו, באילו כינויים היית מכנה אותה?

 • פריס הילטון  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 8:35 pm

  את ישר בולעת או שאת מגרגרת קודם?

 • אשתו  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 8:46 pm

  מקודם דפדפתי ברשימות שלי וראיתי שזה הגלגול הראשון שלו בתור בנאדם, אז הוא נורא מופתע מהפתיחות. תעשו עימו חסד והפעילו את גלגלי החמלה שלכם. הוא לא אשם. תנו לו עוד שבעים שמונים גלגולים והבנאדם יכבוש את האינטרנט האינטרגלקטי בעתיד.

  ולך, שלומית, המון תודה על מי שאת, אחותי. כל אחת היא אור קטן, את יודעת.

 • מושיק  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 9:46 pm

  שים לב שההתפתחות האנושית לדידך נמדדת ביכולת לבצע במיומנות אקט שכל בעל חיים עושה לא פחות טוב. אני מצדיע ליכולת שלך…
  הדבר האחרון שאני צריך זה חמלה ממך או ממישהו אחר כאן. האמת היא שאתם כולכם מספקים לי חומר טוב לצחוקים. אתם לוקחים את העסק הזה של סקס יותר מדי בכבדות. תרגיעו.

 • Rogatka  ביום דצמבר 7, 2004 בשעה 9:55 pm

  וולקאם באק.
  אני מוכרח להסכים עם מושיק בעניין של "חסר טעם": איפה התיאורים של האוראלי מתוך "הגן הנעלם"?!
  ספר מדהים. למדתי ממנו המון והוא יכול ללמד את ידידיי בני המין היפה (והחלש, מושיק, החלש…) בין היתר, שנשים מאוננות ומפנטזות ממש כמונו אם לא יותר, וגם אותך שלומית, שזה יכול לקחת יותר מ 20 או 30 דקות. תלוי בשעות פנאי שיש לה. לו. להם.

 • שלומית הברון  ביום דצמבר 8, 2004 בשעה 1:11 am

  אין משהו מעצבן יותר מאשר אנשים שיודעים מה אני חושבת / אומרת עוד לפני אני חושבת / אומרת אותו…
  ולעניין עצמו, בפנטזיות, מותר הכל. הכל, כולל הכל. זו הסיבה שזו פנטזיה. מותר לפנטז על סקס עם כלבים, עם קטינים ואפילו עם אחותך הצולעת.
  נשים וגברים מפנטזים על דברים שהם לעולם לא היו רוצים לעשות, או לא היו רוצים שיקרה להם. פנטזיות הכוללת אלימות, אונס, אקסביציוניזם, סטיות מכל הסוגים ומכל המינים וזה מה שיפה בפנטזיות, שם מותר ה-כל.

 • דובי דוברמן  ביום דצמבר 8, 2004 בשעה 1:00 pm

  על איזה דוגי משובב נפש?

 • ריקי  ביום דצמבר 9, 2004 בשעה 12:23 am

  היי שלומית
  לא זוכרת שאי פעם פגשתי במישהו\י שפגש בספריה של ננסי פריידי עד עכשיו, למרות שסיפרתי לאנשים רבים על כך. הכרתי את ספריה לפני כעשר שנים והם שינו לי המון דברים במיניות שלי. אני מדלגת על מה שהיא כותבת וישר ניגשת למכתבי הקוראים. התחלתי עם "נשים מעל" ואז למדתי על "הגן הנעלם". זה רק הראה לי איך נשים בחברה האמריקנית השתנו בעשרים שנה, משנות ה-70 ועד לשנות ה-90

  את לא לבד, גם לי אין פנטזיות מיניות מפורטות כמו של האנשים עימם שוחחת. אני יכולה להיתקע על אותה תמונה שוב ושוב וזה מספיק להנאה העצמית שלי

 • שוש מוריה  ביום דצמבר 14, 2004 בשעה 2:53 am

  אני עם נינה.

 • מאקניס  ביום אפריל 6, 2006 בשעה 6:54 pm

  מושיק כל הכבוד
  מילים כדורבנות
  מסים לכל משפט שכתבת

 • אישה  ביום ינואר 2, 2009 בשעה 8:36 am

  לדעתי רוב הנשים מפחדות לתאר את הפנטזיות המטורפות שלהן

  הפנטזיות שלי למשל לא מוסריות, ולכן נראה לי מזעזע לפרט אותן

  בכל מקרה, שמתי לב שלרוב הגברים יש פנטזיות משעממות – על דברים מציאותיים ועד דברים שהם באמת עושים ומתכוונים לעשות, בעוד רוב הנשים לא מסוגלות לפנטז על מישהו מהמציאות, או על חחבר עצמו.

  בכל מקרה לי קשה להבין פנטזיות שכוללות אנשים מהמציאות, וזה כולל שחקני קולנוע

  מה שמחרמן בפנטזיות אלה הסיטואציות הבלתי מתקבלות על הדעת והחוסר מצפון.

 • גברי  ביום פברואר 11, 2009 בשעה 7:13 pm

  0522958156 ‬www.vipmassage.co.il
  לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים.
  תצומת לב יחס אישי ואוזן קשבת.
  *פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש
  כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות.
  מסאזים
  *לארועים.
  *בטבע.
  *אישיים.
  *זוגיים.
  *חוייתיים.
  *בשיתוף בן הזוג.
  *ב 4 ידיים.
  *לצמיחה אישית ופתיחות גוף נפש.
  מטפל ואומן במסאז(s.m) ב- 7 טכניקות רפואיות וכלליות.לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק.
  בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס.
  תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה.
  *מקום כפרי במרכז עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.

 • סקס  ביום אוגוסט 25, 2010 בשעה 5:50 pm

  בדיחות סקס
  http://www.bdihotsex.com
  אתר סקס
  http://www.sexmania.co.il/
  סקס חינם
  http://www.dsex.co.il/
  סקס כחול
  http://www.sexgadol.co.il/

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: