התנועה לזכויות הגבר הגדירה אותי כפמינאצית – אולי גם את ברשימה?

התנועה לזכויות הגבר מגדירה אותי כפמינאצית. לשמחתי, אני בחברה טובה, יחד עם כל הנשים האחרות העובדות כעיתונאיות בארץ. בדיון פורום, מרתק, רגיש ואינטליגנטי במיוחד, מרכזים חברי הפורום המעודנים רשימה של עיתונים ומתחתן רשימה של העיתונאיות שכותבות בהן. בקיצור, אין אבחנה בין עורכת ראשית, לעובדת זוטרה באגף המכירות של ירחון זה או אחר – אישה=פמינאצית.

 

להלן מספר פנינים:

"הפמיניזם המסריח השתלט והרס כל חלקה טובה בחברה, איפה שלא מסתכלים רואים שהכלבות האלה רומסות את הגברים משפילות אותם ולוקחות את זכויותיהם, כבר ידוע שהתקשורת הפכה למגרש ביתי של הנשים הפמינאציות הכלבות האלה, והפמיניזם הדוחה הזה כבר שולט חזק באמצעי התקשורת…"

 

"אפשר לחלק את הפמינאציות לשתי חלקים: לנבלות ולטרפות. הנבלות רוצות לדכא לרמוס ולהשמיד את הגבר מבחינה נפשית, ולקחת את זכויותיו ולהפוך אותו לעבד נרצע שלהם, והשאיפה הסופית שלהם להפוך את העולם ל-90 אחוז נשים ו-10 אחוז גברים. והחלק השני של הפמינאציות שהן הטרפות: רוצה להשמיד את הגבר מבחינה ביולוגית-גופנית, משמע הרגיתם וחיסולם של כל הגברים בעולם, והפיכת העולם, לעולם ללא גברים. כמובן שששני החלקים של הפמינאציות הכלבות, אלה נבלות ואלה טרפות ושניהם נובעים משנאת הגברים".

 

יחד איתי ברשימת הנבלות והטרפות

(קצת התקשיתי להגדיר לעצמי האם אני רוצה להפוך את כל הגברים בעולם לעבדים נרצעים, שמא להשמידם מבחינה ביולוגית-גפונית ולחסלם… אני עוד אחשוב על זה ואחזור אליכם עם תשובה סדורה)

יחד איתי ברשימת הנבלות והטרפות, פיגורות כגון: אורנה ננר, עפרה מזרחי ומרי יורק ונעמי וייס וגם אירנה מורבין שאם תהיתם מי זו, היא אחראית עיצוב מודעות במגזין "ראש אחד", או ליאורה סמרל, העורכת הלשונית של מגזין לילה…

 

חברים וחברות – לכו להגיב:

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=945882

 

נ.ב – החברות הכותבות יחד איתי את הפרוטוקולים של זקני ציון, הפגישה הבאה של האספה הנשית הלוחמת מתקיימת ביום ג' בחצות, במרתף הקבוע בפאתי השאול…

מודעות פרסומת
פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות

 • ד.ט  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 12:04 pm

  הכלאות כאלה נעשו רווחות. פמינאצית, פלסתינאצי וכו' וכו'.

 • אלעד  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 12:17 pm

  אותי הדברים שעשעו (אולי כי אני גבר).
  בכל מקרה, ברור לכל קורא בר דעת שחברי התנועה הגברית הזאת סובלים מבעיות אישיות ואישיותיות קשות, ומוצאים מזור בהאשמת הנשים במצבם.
  יצא לי להכיר את אחד מראשי התנועה, והוא מחופף לגמרי. בין היתר האומלל תבע לדין את הוריו.
  ולמעננו, הגברים: נשים, אנא קחו באמת את המושכות לידיכן. בטוחני שרק כך לא יהיו יותר מלחמות בעולם.

 • יונית  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 12:36 pm

  ומאחר ונאצים מעניינים אותי באופן מיוחד, גם זכיתי לקבל הסבר על הדמיון והקשר בין התנועה הפמיניסטית לתנועת הנאציונל-סוציאליזם הגרמנית. אני באופן אישי תמיד נוטה להשתעשע, יותר מאשר להתעצבן, מהלוגיקה המחוררת שמנחה אנשים שמחזיקים בתפיסות כאלו. אבל מעבר לשעשוע, לא ממש צריך להתרגש מהתנועה ההזויה הזאת, שלמיטב זכרוני, מחזיקה גם בתיאוריית קונספירציה על רצח רבין ומאמינה בחייזרים.

 • תמי  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 12:39 pm

  ולכן גם לדעתי צריך להתעלם מהם ולא לתת להם שום תשומת לב.

 • Morin  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 1:56 pm

  אכן מכילות המון נשים. אפילו יותר מזה גברים. ואכן, אלו עיתונים לוחמניים, בהם מדור בישול בשם "הרעילי את בני ביתך", מדור עבודת יד בשם "פצצה ביתית" המדריך כיצד לבנות פצצת צינור משתי מסרגות ומחבת, ומדור הטיפוח הידוע "ציאניד בבית", המדריך כיצד להרעיל את בעלך דרך האפטרשייב שלו מבלי שיחדור רעל ללק שלך.

  שנאמר, מה עובר עליהם? הם בסדר?

 • בועז כהן  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 3:17 pm

  Women of the world
  take over
  because if you don't
  the world
  WILL COME TO AN END
  and it won't take long

  הגברים בתנועה ההיא לא מבינים מה הם מפסידים, כשהם לא מאפשרים לנשים לשלוט בעניינים. ככל שלנשים יהיה יותר כוח ויותר השפעה, כך לגברים יהיה טוב יותר בחיים

 • פמניסטית עבריה  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 6:11 pm

  כיתה זין בין בנים לבנות.
  הם מושכים להן בקוקיות ובחזיה מספר 0
  והן מתרחקות מהם ומתעלמות.
  הבעיה היא שכיתה זין הפכה להיות הגיל
  המרכזי והכרונולוגי של אנשים במדינה הזאת.

 • נורה  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 7:14 pm

  נוח לנו להתייחס לתנועה הזו, כי זה נורא משעשע, כי ברור שהם הזויים ושוליים ואין מי שלוקח אותם ברצינות. ובחסות הסהרוריות שלהם מאוד נוח לשכוח, שהנחות היסוד והמסקנות האופרטיביות שלהם הרבה יותר נפוצות במדינת ישראל ממה שהיינו רוצים לחשוב.

  בישראל הטיית הכוחות הרגילה לטובת גברים היא קיצונית אפילו יותר מאשר במדינות "נאורות" אחרות. בכל זאת, זו מדינה שמנוהלת ע"י אנשי צבא ומערכות בטחוניות אחרות שיש בהן רק גברים; ובל נשכח את האלופים שעוברים בטבעיות לפוליטיקה ולא פחות מזה כל מיני סגני אלופים שבתור קריירה שנייה הופכים בגיל 45 לחברי דירקטוריון, מנהלי מערכות חינוך, שלטון מקומי, מרכזי מפלגות ומה לא.
  וכאשר למרות כל המכשולים אישה או קבוצת נשים מגיעה לאיזשהו מעמד שווה או קרוב לשווה במוקד כוח כלשהו הזעקה שקמה על כך ממש לא מוגבלת לאנשי התנועה לזכויות הגבר. הציטוטים כאן הזכירו לי דוגמא לא כ"כ רחוקה: זוכרים את הכתבה הבזויה על "ההגמוניה הנשית" בפרקליטות המדינה? (של כתבת אשה, למרבה הבושה)?
  הנה תזכורת:
  http://www.notes.co.il/orit/6856.asp
  כך שהתפיסה שאשה המחזיקה בעמד בכירה מהווה הפרה של הסדר ויחסי הכוחות הטבעיים היא בסך הכל די פופולרית, וכך גם ההתנפלות ההמונית שמחזירה אותה/אותן למקום הנכון. הנה, תראו, בעקבות הכתבה הנזכרת התמנה לתפקיד פרקליט המדינה… נכון! גבר! הכתבה הצביעה על בעיה קשה – 3 נשים בתור המועמדות המובילות – וגם פתרה אותה במסכת ההשמצות הפרועה.
  זו רק דוגמא אחת לכך שנשים בעמדות מפתח עדיין נתפסות כהפרה מאוד בסיסית וחצופה של סדרי בראשית וכסדין אדום. האגודה לזכויות הגבר לא מטרידה אותי כי קל לזהות את חבריה ודעותיהם בתור מה שהם. הרבה יותר קשה כשהכיסוח מגיע מאנשים מתוחכמים, מקושרים ובקיאים בז'רגון הפוליטקלי קורקט.

 • ג'סיקה  ביום אוקטובר 14, 2006 בשעה 8:09 pm

  לא יצא כלום. אז יש עוד כמה גברים שלא סuבלים נשים ועוד כמה נשים שלא סובלות גברים. הם מדברים עם עצמם באתר שלהם, אנחנו מדברות עם עצמנו באתר הזה, שני הצדדים מתתבצרים בצדקתם ודו שיח אין.

  אני מניחה שאת עניין ההשמדה הביולוגית הם לקחו מוואלרי סולאנס ומזה שיש טיפשות שמסכימות עם העובדה שהגבר הוא יצור ביולוגי נחות שיש להביא להיעלמותו הפיסית, מה גם שכיום ניתן להתרבות ללא סיוע מגברים. כשקראתי פעם את הדיון שהיה על מניפסט החלאה שלה באימגו כמעט והתפוצצתי כשראיתי שיש נשים שמגינות על העמדה הזו. אני לא מתפלאת שעמדה כזאת מספקת דלק לאנשים שכתבת עליהם, שלומית. הבעיה המרכזית, להבנתי, היא שבשם הפמיניזם אנחנו לא דוחות עמדות שמתפרשות כשנאת גברים באשר הם שם – וכל זה בגלל שמי שמנסח אותן משתייכות לקבוצה שלנו.

  חבל שאין על זה דיון כאן והכל מתמצה בלזלזל באנשים האלה ולספר לעצמנו כמה אנחנו חכמות, צודקות ונאורות.

 • דרומי  ביום אוקטובר 15, 2006 בשעה 12:15 am

  אני אומר שם של קבוצה חברתית, וכל קוראי הבלוג מנסים למצוא כמה שיותר מהר אתר שמאשים את חברי הקבוצה במעשים חמורים לא פחות מהשמדת 50% מהמין האנושי.

  או במילים אחרות – לא ממש שווה יחס.

  והערת אגב – אני לא חושב שיש יתרון אינהרנטי לנשים כמנהיגות, בטח לא כזה שקשור לשלום ואחווה – ויעידו גולדה, תאצ'ר, אינדירה גאנדי וקונדי.

 • ירון  ביום אוקטובר 18, 2006 בשעה 8:41 pm

  כך שאין סיבה להתייחס לחברה האלה יותר מדי ברצינות.

  חוץ מזה, גם הנשים הפמניסטיות-מילטנטיות-עצבניות ביותר שפגשתי לא ממש הגיעו לשלב בו הן רוצות לשעבד את כל הגברים בעולם ולהשמיד את רובנו, או כולנו, לחלוטין. אני חושש שכותב הכתבה שכח לקחת את התרופות שלו… אולי הוא הלך לפסיכיאטרית במקום לפסיכיאטר, והחליט שהוא לא סומך על מרשם שכתבה אישה.

  אגב, התאריך שם הוא מאי 2004.
  אם בתור נציגת התנועה הפמינאצית לקח לך יותר משנתיים לשים לב לכך שחשפו את הקנונייה שלכן ושכל תוכניותיכן בסכנה, אז אני חושב שאין מה לדאוג ממכן. רוב הגברים ימותו מזקנה הרבה לפני שפמינאציות רצחניות יגיעו אליהם.

 • ג'ק  ביום נובמבר 17, 2006 בשעה 6:35 pm

  ואגב אנחנו לא רק "חבורה של גברים", יש בינינו גם נשים טובות וישרות שמודעות להשפעות המפלצתיות של הפמיניזם:
  http://blog.tapuz.co.il/jack

 • ג'ק  ביום נובמבר 17, 2006 בשעה 6:35 pm

  ואגב אנחנו לא רק "חבורה של גברים", יש בינינו גם נשים טובות וישרות שמודעות להשפעות המפלצתיות של הפמיניזם:
  http://blog.tapuz.co.il/jack

 • דניאל-עודד קדם  ביום ינואר 6, 2007 בשעה 2:42 am

  ואישית, אני נגדם ונגד הפמיניסטיות כולן – כי סקסיזם, כל סקסיזם, הוא רע…

  הכי טוב – לא עוד גברים ונשים, כל בני-האדם – דו-מיניים – והמגדר מת.

 • נועם  ביום פברואר 21, 2010 בשעה 11:15 pm

  גם אני שמעתי רבות על ה"פריצת הדרך"בתחום הביולוגיה שבו נשים יכולות להפרות את עצמן בלי גברים שמעתי את זה בעקר מכלי התקשורת
  אבל כמו תמיד אני מטיל ספק בדווחים של התקשורת והלכתי לברר את זה בעצמי בין היתר שמעתי על המחקר גם מבת דודה שלי שהיא חוקרת ומקורבת לתחום
  מתברר שזה מופרך לחלוטין וכדי שהאשה תכנס להריון חייבים להשתמש בזרעון של גבר
  ההבדל היחיד בין הפריה ישירה מגבר להפריה הזאתי היא שהתינוקת שתוולד תקבל גנים רק משתי הנשים אבל בכל מקרה היא לא היתה יכולה להוולד בלי הזרע של הזכר שהתערב בהפריה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: